zachmurzenie duże
sobota
Diagnoza Problemów Społecznych w Gminie Włodowice
11 września 2019 r. | 09:48
8

Urząd Gminy Włodowice przygotowuje się do stworzenia dokumentu pn. Diagnoza Problemów Społecznych w Gminie Włodowice. Dokument ten ma na celu rzetelną analizę skali problemów i potrzeb w środowisku lokalnym.

Zakres tematyczny diagnozy to tematy: alkohol, narkotyki, dopalacze, nikotynizm, przemoc domowa, przemoc rówieśnicza. W związku z tworzeniem wspomnianego dokumentu od drugiej połowy września do końca listopada 2019r na terenie gminy ankietowani będą uczniowie ze szkół tj. SP Włodowice i SP Rudniki kasy od IV do VIII w formie ankiety elektronicznej, pięćdziesięciu dorosłych mieszkańców naszej gminy w formie ankiety papierowej, oraz dziesięciu przedsiębiorców (sprzedawców) napojów alkoholowych w formie ankiety papierowej. Prosimy mieszkańców i przedsiębiorców do zaangażowania się w akcję tworzenia dokumentu. /UG/
8 odpowiedzi na “Diagnoza Problemów Społecznych w Gminie Włodowice”

 1. Janik pisze:

  Problem jest taki że ójt spod Mrzygłodzkiej Studni zrobił psikusa na Rynku we Włodowicacach i powstały problemy społeczne bo nie ma jak po konsumpcji małpki czym przepić. Wodociąg uległ awarii a dodatkowo ójt Szmukier zatkał hydrant sieczką.Macie ójta z Mrzygłodu to i hydrant zatkał sieczką i na upały wody nie było.Taki to ójt.Zrobił wam na złość i poróżnił społeczeństwo.

  13
  5
 2. Szczęsny pisze:

  To prawda że Adam Szmukier był w Mrzygłodzie po sieczkę ale myślałem że mu jest potrzebna na Dożynki.Do przetaka sieczki dobrał kilkadziesiąt kolb kukurydzy z połaci pól wokół Mrzygłodu.

  11
  2
  • Kasia pisze:

   Ciekawe jak wójt Szmukier będzie się zachowywał na takich debatach.Sama byłam świadkiem jak wójt Szmukier w poprzednim roku przed wyborami regularnie przyjeżdżał do Włodowic.Podczas tych przyjazdów regularnie rozpijał mężczyzn kupując im alkohol.Mieli oni tylko za zadanie zwracać uwagę na jego banery przedwyborcze w rejonie Rynku we Włodowicach.

 3. Łukasz Maciążek pisze:

  Wieś tańczy i śpiewa w waszych wypowiedziach!!! BRACTWO!!!

  3
  10
 4. Łukasz Maciążek pisze:

  Buractwo!!!

  3
  9
  • Jolasia pisze:

   A ja słyczałam że buraki pracują w eourokaszu bo sie na pieniądzach nie znają głąby kapuściane.Maciążek ty potrzebujesz więcej zwojów w mózgu a twój jest okrągły jak bila.

   4
   2
 5. Monika pisze:

  Korpielem to napewno jesteś ty.Takiemu korpielowi jak ty to żona powinna patelnią w łeb przyłożyć. Tylko powiem ci korpielu że szkoda patelni na twój łeb jakby miał z niej lakier odpaść.Współczuje ułomie twojej żonie

  5
  2
 6. Tobi pisze:

  No to mam się sama objawia diagnoza problemów społecznych potencjalnych wyborców obecnej władzy.
  Nic dodać nic nic ująć.

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *