pochmurnie
15°
13°
wtorek
Uroczystości z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości
09 listopada 2018 r. | 12:52
32

Stowarzyszenie Skauting Jurajski oraz parafia pw. świętego Bartłomieja zapraszają na patriotyczną uroczystość z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, która odbędzie się 11 listopada we Włodowicach.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
32 odpowiedzi na “Uroczystości z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości”

 1. dije pisze:

  Hejka. Takie uroczystości to wielkie przeżycie dla każdego mieszkańca naszej gminy. Pamiętamy naszych dziadków, ojców, którzy zginęli za ojczyznę. Ku pamięci im organizowane są te uroczystości. Zawsze łza się w oku kręci, gdy harcerze śpiewają pieśni patriotyczne. I tym razem tak będzie…

  26
  2
  • KGW pisze:

   Tylko trzeba wiedzieć kto za tym stoi. Ta wredna BABA. My i tak to mamy w d…., Naszymym wodzem jest kto inny.

   6
   23
   • dije pisze:

    Witaj pani z KGW. Trudno mi ciebie ocenić po paru zdaniach. Ale przykre jest to co napisałaś. W życiu prawdopodobnie miałaś ciężko i stąd ta depresja . Pozdrawiam.

    22
    2
   • Mieszkanka k pisze:

    To jedz KGW do Parkoszowic tam bedzie git

    15
    5
   • Nn pisze:

    Mam nadzieję że to fake komentarz, inaczej naprawdę przestaję wierzyć w ludzi…

    6
    10
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

     Nn nie ściągaj z Donalda Trumpa a wymyśl coś zupełnie od siebie i nie zapożyczaj wyrazów obcojęzycznych bo język polski jest piękny i w dodatku obchodzimy okrągłą rocznicę wolności to doceniaj to że możesz mówić w ojczystym języku.

     10
     2
     • Nn pisze:

      Uuu, widzę że pan Szlęg po nagonce na osoby publiczne zabiera się za hejtowanie komentatorów. No cóż, jak to mówią w Ameryce -“czas przestać karmić trolla”. I obserwować ten portal.

      6
      9
    • Nn pisze:

     Mój komentarz skierowany był do pani KGW.

    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

     Szanowny „Nn” moje nazwisko to Szlęk a nie jak piszesz przez „g” na końcu a więc pisz poprawnie bo możesz naruszyć dobra innej osoby.

     8
     4
   • Paranoja pisze:

    KGW ma się rozumieć że waszym wodzem jest CZUBEK ?

    12
    4
   • DO KGW pisze:

    Wy Kobiety to chyba zazdrościcie tej energii , poświęcenia jaki wkłada ta właśnie Pani w całe to Stowarzyszenie zazdrość wam dupy ściska gdyby nie Stowarzyszenie nie było by nic organizowane w tym JAJCOGRODZIE a Święto 11 listopada to nie byle popijawa w remizie
    czemu URZĄD GMINY NIC NIE ZORGANIZOWAŁ GDZIE WÓJT GDZIE JEGO ŚWITA WSSSSSSSSSSSSTYD PANIE WÓJCIE NIE STAĆ Pana
    inne gminy coś organizują a tu nic ciemnota i tyle powinni w całej gminie wam jeszcze światło wyłączyć
    bo pokazaliście na co was stać ………………………………….

    12
    6
    • Sofia pisze:

     Coś to znaczy co? Wszędzie jest podobnie. Uroczysta msza za ojczyzne, przemarsz pod pomnik lub inne temu podobne miejsce i w zasadzie to wszystko. Za inne uroczystości odpowiadają szkoły, przedszkola lub inne instytucje ale nie wójt, burmistrz czy prezydent. Potem każdy sam organizuje sobie dzień. A wam się marzy żeby wójt na głowie stanął i nogami zaklaskal? ??

     7
     6
     • BLAZA pisze:

      To fakt Szmukier to PAJAC a więc ten wujt Szmukier nadaje się do podskakiwania i klaskania bo to Czub nad Czuby

      7
      11
     • Lol pisze:

      Wójt pisze się przez “ó “. A ten jak piszesz “czub” to jednak KTOS,bo już trzecią kadencję jest wójtem! Żal du…. sciska????

      11
      5
 2. Lol pisze:

  No jak pięknie podzielił ten portal ludzi!!! Nawet tak ważnej uroczystości “redaktor” nie oszczędzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wstyd panie Gąsiorski!!!!!!!!!!!!!!!

  12
  10
  • Do Lol pisze:

   do Pani Lol niech właśnie Gmina coś pokarze jak się powinno Świętować wstydzę się że mieszkam w tej zacofanej gminie dobranoc.

   9
   6
   • Lol pisze:

    Nich Cię Bóg pokarze za taką ortografię! Pokaże od pokazać pisze się przez “ż” ! Pasowałoby to wiedzieć jak się publikuje swoje wypowiedzi! Pozdrawiam,

    5
    8
 3. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

  Lol ty chyba do Kościoła nie uczęszczaszna msze św. bo mogłabyś po kazaniu pokłócić się z resztą wiernych bo zdanie możesz mieć zupełnie odmienne od ogółu

  10
  7
  • Lol pisze:

   Odpowiem “prawdopodobnemu” cytatem z “Biblii” : “Zaprawdę, głupiego zabija jego własny gniew,a prostaka uśmierca zawiść” To tyle. Szkoda,ze pan tak zieje nienawiścią.i smutne to.

   10
   9
 4. ABC pisze:

  Dobre,nawet bardzo dobre!

  7
  8
 5. qwo pisze:

  Jutro i p.Dorota i p.Maria U. będą. Pospieszajmy.

  5
  16
 6. Kaz pisze:

  Dobry wieczór. To co Pani Dorota i Pani Utracka zrobiła to jest majstersztyk. Takie wykonanie, to ja osobiście mogę porównać do uroczystości na stadionie narodowym. I treść, i przekaz, i wykonanie artystyczne przez młodych scautów. Opłacało mi się przyjechać z sąsiedniej wioski aby zobaczyć to wszystko na własne oczy. Szkoda , że Pana Wójta nie było, bo Pan Prezydent Duda był na analogicznych uroczystościach (tylko , że w Warszawie na stadionie). Mogę teraz śmiało powiedzieć, że podziwiam dwie Panie z Włodowic. Dużo czasu i serca panie włożyły w to patriotyczne przedstawienie. Dziękuję w imieniu wszystkich mieszkańców naszej Gminy za te uroczystości. Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy, że w taką piękną rocznicę, mogłem przeżyć tu to wszystko w Kościele Parafialnym we Włodowicach.

  17
  7
 7. BLAZA pisze:

  Ten wujt PAJAC to teraz ma totalnego doła bo nadeszły jesienne długie noce to siedzi pod kołdrą i wyje.

  6
  11
 8. Myszka Miki pisze:

  Wójt pisze się przez “ó” . Do szkoły to gdzie chodziłeś??? I nie przyznawaj się /jakby co/,że we Włodowicach!!!

  7
  4
 9. BLAZA pisze:

  O szkołę nie pytaj a pracowałem z tym PAJACEM wujtem waszym w jednej firmie pod nazwą milicja w myszkowie. zapytaj wujta co z nim robiono na dyżurce

  4
  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *