bezchmurnie
12°
wtorek
fot. GOK we Włodowicach
Ruszyła kampania. Adam Szmukier walczy już o kolejną kadencję…
25 maja 2022 r. | 11:42
5

21 maja we Włodowicach odbyło się kolejne integracyjne spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Włodowice, podczas którego Wójt Adam Szmukier walczył o kolejną kadencję. Kadencję, podczas której będzie zarabiał co najmniej 18 080 zł miesięcznie. Do tego policyjna emerytura...

W spotkaniu wzięło udział osiem Kół Gospodyń Wiejskich: KGW Włodowice, KGW Rzędkowice, KGW Hucisko, KGW” Borowianki” ze Zdowa, KGW Parkoszowice, KGW Rudniki, KGW Góra Włodowska oraz KGW „Kobiety” z Góry Włodowskiej.

Dla Szmukiera to idealny elektorat.

PAWEŁ GĄSIORSKI
5 odpowiedzi na “Ruszyła kampania. Adam Szmukier walczy już o kolejną kadencję…”

 1. Werty pisze:

  Czy nie uważacie że emerytura powinna być zawieszona na czas pełnienia funkcji wójta ?

 2. KGW pisze:

  Nasz włodarz w minionym roku zarobił blisko 170tys i otrzymał 86 tys. emerytury.
  i dlatego lubi być wojtem.

 3. Adaś pisze:

  Najwyższy czas, aby ten Pan WÓJT, już nim nie był. To gorozi pu…nizmem. A już burmistrzem tym bardziej, bo to już kor… nizmem północnym. Oczywiście to Panie i Panowie 18 stolatkowie mają głos. Czas na normalne zmiany w tym temacie, a w szczególności idziemy na nie dla tego pana….

 4. mieszczanka pisze:

  Wójt poszukuje miernoty do rady, to oni bedą najbradziej przydatni.

 5. wielbiciel pisu pisze:

  Kto finansował bal w Zdowie kampanię dla wójta. Za czyje pieniądze pisowska władza starosta , posłowie, wójt nawet prezydencik żarli, pili do nocy hulali z KGW. Wegiel 2.4 tys. pisza że dojedzie do 5 tys. ekogroszek i pelet okolo 3 tys. Wyborca pisiorów będzie się mógł ogrzać kradzionym drewnem jak ma szczęście mieszkać blisko lasu. Bo pozostali wielbiciele pisu będą spali w baranicy i kożuchu bo na węgiel ich stać nie będzie. Pis przyjechał na wyżerkę i szukać wyborców. Pisowski powiat chodników nie buduje, dziury i wymulone koryta zasypie smiecmi, piskiem i troche żwirem. i tak jest do większego deszczu. Po opadach wszystko spływa do rowu. Tak wygladają pisowskie rządy Wójt i reszta o opał martwic sie nie musi. A ty ciemny ludu wybierz ich na kolejną kadencje by żyło im się wspanialej.
  Po wyborach pisowski poseł zatańczy z przypadkową gospochą z KGW z wdzieczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *