zachmurzenie duże
10°
sobota
Dziś wybór Sołtysa i Rady Sołeckiej w Parkoszowicach
01 lutego 2019 r. | 13:41
7

Dziś na Zebraniu Wiejskim tj. 01.02.2019 roku dokonacie wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej Sołectwa Parkoszowice. Zebranie Wiejskie rozpocznie się o godzinie 18.00 w Świetlicy Wiejskiej Parkoszowice a Przewodniczącym zebrania będzie pani Anna Papaj. Poniżej publikuję jakie wnioski do budżetu gminnego wnosiła pani Anna Papaj przez okres od 2014-2019. Wynika z tego że wy mieszkańcy Sołectwa Parkoszowice nie macie żadnych potrzeb i nie potrzebne wam są inwestycje w waszym sołectwie. Teraz wybieracie waszych przedstawicieli na 5-cio letnią kadencję od 2019-2024.

DARIUSZ SZLĘK
7 odpowiedzi na “Dziś wybór Sołtysa i Rady Sołeckiej w Parkoszowicach”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Inwestycje to może pani Papaj i dotychczasowej sołtysce nie są potrzebne, ale to nic więcej jak walka z wiatrakami.

  16
  4
 2. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Zapytajcie Wójta dlaczego tak dużo płacicie za wodę?

  18
  6
 3. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Zapytajcie Wójta na zebraniu czemu tak dużo płacicie za odbiór śmieci?

  17
  6
 4. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Zapytajcie na zebraniu Wójta dlaczego wam nie odśnieża dróg gminnych i na przystankach autobusowych i wokół nich zalega śnieg.
  Dlaczego ubytki w drodze nie są naprawiane?
  Dlaczego wasze oświetlenie uliczne nie świeci właściwie a chodzi o czas załałczania i wyłąłczania i nie wszystkie lampy są sprawne?

  16
  5
  • ABC pisze:

   Tak wiele pytań, a brak jakichkolwiek odpowiedzi… Niestety… skoro radna uważa ze wszystkie konieczne inwestycje zostały zrobione, to nie ma się co dziwić

   5
   10
 5. Mieszkaniec gminy ? pisze:

  No i kogo w końcu wybrano p. Szlek bo ten portal już mnie nudzi gdzie tylko chwalą jednych a na drugich nagonka czy została wybrana ta sama pani która na sesje przuchodzi tylko podpisać listę żeby pieniądze wziąć i po 15 minutach wyjść czy jest ktoś nowy bo tytuł do artykułu ma się nijak jak i komentarze ale taki to już portal żenada

  9
  10
 6. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Szanowny “Mieszkańcu gminy” jeśli ten portal cię nudzi to dlaczego wchodzisz na niego i tracisz swój cenny czas. Powinneś zadzwonić do Urzędu Gminy we Włodowicach i wszystkiego się dowiedzieć. Masz też stronę gminy Urzędu we Włodowicach to napisz tam do administratora i niech on ci pomoże ale chyba nikt cię tam nie wysłucha. Ten portal pokazuje jak Władza nie słucha mieszkańców, nie troszczy się o ich bezpieczeństwo, nie troszczy się i nie myśli o poprawie warunków bytu mieszkańców i nie przestrzega zasad na które złożyli ślubowanie na Ustawę Zasadniczą.

  17
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *