słabe opady deszczu
13°
13°
sobota
Czy mieszkańcy Włodowic uczestniczyli w konsultacjach społecznych co do rewitalizacji Rynku?
11 lutego 2019 r. | 11:58
12

Mamy kolejny przykład samodzielnego działania Wójta Włodowic mgr Adama B. Szmukiera. Wielu czytelników zadaje pytania jak będzie wyglądał Rynek we Włodowicach po rewitalizacji. Cały projekt, jego koszt, wizualizacja, funkcjonalność tej przebudowy jest owiana wielką tajemnicą podobnie jak losy Pałacu we Włodowicach gdzie z różnych przecieków  Wójt Włodowic chce w tajemnicy sprzedać Pałac we Włodowicach w ręce prywatne pod przykrywką fundacji. Mieszkańcy Włodowic obudźcie się bo już Wójt Szmukier sprzedał wam rurociąg gazowy! Nikt nie wie jak będzie wyglądał Rynek we Włodowicach po przebudowie i ile to pochłonie pieniędzy z budżetu Gminy Włodowice a ile zostało pozyskanych pieniędzy ze środków zewnętrznych. Sama realizacja i rozpoczęcie prac tuż przed zimą było chybione ponieważ bardzo utrudnia to komunikację w centrum Włodowic przy wzmożonym ruchu pojazdów jak i pieszych. W pobliżu zlokalizowany jest Kościół Parafialny we Włodowicach i wierni nie mają miejsca na zaparkowanie pojazdów w niedalekiej odległości od kościoła. Dość długo nie było na placu budowy Rynku tablicy informacyjnej ale w związku z naszą interwencją w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Zawierciu taką tablicę zamontowano w widocznym miejscu.

Wkrótce poinformuję państwa o kosztach tej inwestycji i zajmę się Pałacem we Włodowicach.

DARIUSZ SZLĘK

 
12 odpowiedzi na “Czy mieszkańcy Włodowic uczestniczyli w konsultacjach społecznych co do rewitalizacji Rynku?”

 1. Ulek89 pisze:

  Nie

  7
  3
 2. wyborca pisze:

  Inwestycja była przygotowana w pospiechu bezmyślnie, Szmukierowi chodziło o wygranie wyborów. Szmukier wydaje pieniądze podatnika a nie swoje a niegospodarność gładko mu uchodzi. Gdzie jest kostka z rynku zapytać Szmukiera.

  14
  7
 3. Basia pisze:

  Ale jaja! Szlek, autor artykułu boi się krytyki i blokuje wpisy,które nie są mu na rękę. No to gratuluję dziennikarstwa albo pseudodziennikarstwa!

  12
  12
 4. Basia pisze:

  A czemuz to portal ten prowadzi pan Sz.a nie oan G? Czyżby wyrok sądu tak na pana redaktora zadzialal? ??

  7
  8
  • Edyta pisze:

   Bardzo boli jak publikuje się i podaje prawdę a to widzę że dopiero początek problemów Szmukiera i wszystko się rozkręca.Wdzięczna będę jak dowiem się co Szmukier zrobił przez ostatnie 8 lat.Wiem że wydaje gazetkę gminną za pieniądze podatników i to jest właśnie jego gospodarność i rozwój gminy.

   13
   7
 5. Ania pisze:

  Łatwiej jest założyć hejterski portal niż go potem utrzymać!

  7
  10
 6. Marek pisze:

  Najgorszym jest wybrać SUPER KRETYNA BEZ MÓZGU NA WÓJTA ja tak myślę
  Ciekawe gdzie jest ta kostka z Rynku we Włodowicach.Mam nadzieję że radni się tym zajmią.

  12
  7
 7. Kibic pisze:

  Kostkę zabrala firma remontująca rynek.A jeśli chodzi o dofinansowanie to gmina nie pozyskała ani grosza z środków zewnętrznych. Wszystko jest finansowane z budżetu gminy.Niech tylko nasze władze powiedzą że nasza gmina jest biedna skoro ją stać na taką inwestycję.

  11
  3
  • Osioł pisze:

   To dobrze mówili że ten oszołom Szmukier sprzedał GAZ RURĘ i sobie część Rynku wyremontuje we Włodowicach a resztę przeznaczy na dokończenie pensjonatu w Wiśle który oficjalnie figuruje na córkę.Proszę podajcie ile ta robota Rynku we Włodowicach kosztuje.

   13
   4
 8. KASIA KASIA pisze:

  Ten rozkopany rynek to żenada. Mam wrażenie że teraz nic się nie dzieje…Rozkopany przed wyborami i koniec…tak trzymać dalej!!!

  6
  1
 9. Werty pisze:

  A gdzie jest jakaś makieta plan czy czy chociaż jakiś szkic tego rynku jak będzie wyglądał ?

  2
  1
 10. Maria pisze:

  Panie Dariuszu, czy pałac jest własnością komunalną, czy skarbu państwa? Tylko w tym pierwszym przypadku wójt może go sprzedać i tylko za zgodą radnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *