zachmurzenie małe
22°
20°
środa
Brak koordynacji w odśnieżaniu dróg gminnych i chodników
02 stycznia 2019 r. | 13:45
10

Dziś nagle nastąpiły silne opady śniegu. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z Góry Włodowskiej .

Zdjęcia są z godziny 9:30. Zwróćcie uwagę na zalegający śnieg na drogach i chodnikach, którymi zarządza Urząd Gminy we Włodowicach, który oczywiście reprezentuje oczywiście  Wójt Gminy Włodowice Adam Szmukier.  Materiał zdjęciowy pochodzi tylko z jednego sołectwa Góra Włodowska  a mam sygnały że we wszystkich sołectwach Gminy Włodowice wystąpiły takie same przypadki zaniedbań. Na waszą prośbę postanowiłem zaprezentować materiał zdjęciowy z dzisiejszego dnia, który zamieszczam poniżej.

DARIUSZ SZLĘK

 

 
10 odpowiedzi na “Brak koordynacji w odśnieżaniu dróg gminnych i chodników”

 1. obserawator pisze:

  ależ nawet zima jest u nas piękna, a na takich drogach ładnie chłopaki będą kręcić bączki ;))

  2
  2
 2. Łukasz pisze:

  Prosiłbym o informację, jeśli nastąpiły jakieś zmiany, ale za odśnieżanie chodników nie jest odpowiedzialny zarządca drogi, lecz właściciel posesji, do której pas droga przylega.

  7
  6
  • Werty pisze:

   Jak piję piwo na chodniku to jest miejsce publiczne i mi nie wolno jak śnieg zasypie i nie odsnieżę to jest kara bo to mój chodnik , to jak to jest w rzeczywistości .

   15
   1
 3. Łukasz pisze:

  Prosiłbym o informację, jeśli nastąpiły jakieś zmiany, ale za odśnieżanie chodników nie jest odpowiedzialny zarządca drogi, lecz właściciel posesji, do której pas drogi przylega.

  5
  6
 4. Robert pisze:

  Telefon do gminy Włodowice ci podać czy zadzwonisz na informację i sobie sam poradzisz. Czytaj Ustawy ze zrozumieniem w ciszy i spokoju i wiedz co podajesz do publicznej wiadomości.

  10
  2
 5. Mieszkaniec pisze:

  W Parkoszowicach rano to samo…

  10
  2
 6. Mieszkaniec Rzedkowic pisze:

  Było jest i tak będzie, że ZIMA zaskakuje także gminę Włodowice z resztą jest tak rok w rok. Jeżeli chodzi o Rzędkowice to jest tak samo u nas.
  Co do sławnego łopatowania to chodniki to jest nieporozumienie bo niby dobro ogólne a jak przychodzi zima to już własność prywatna to zacznę pobierać opłaty za chodzenie po chodniku xD

  10
  4
 7. Maciążek pisze:

  Ściągnąć wojsko wójcie i odśnieżą łopatami

  7
  2
 8. Terminator z Morska pisze:

  U nas w Morsku to jest dopiero jazda i można wstawić znaki Morsko-Bałwankowo i u nas tyle śniegu na drogach że kuligi tylko można robić . Śnieg zalega wszędzie i nic nie jest posypane a samochodem nie da się ruszyć a jazda to ubijanie i robienie torów jazdy.Dać mi tu wójta z łopatą a nie żeby tylko wójt całował babcie po rękach . Dać mi go tutaj z łopatą

  11
  3
 9. Kolejarz pisze:

  czy chcecie zobaczyć jak jest u nas w Dobrogoszczycach i w Zdowie a mamy tutaj koniec świata jak sie to potocznie mówi że to Pekin ale w Pekinie jest teraz lukus a my w Dobrogoszczycach musimy sami odsnieżać

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *