-2°
Wynagrodzenie Adama Szmukiera
06 grudnia 2018 r. | 11:42

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Włodowice, radni uchwalili wynagrodzenie Wójta Adama Szmukiera. Mimo przewidzianej "rządowej" obniżki o 20 proc., Wójt Adam Szmukier będzie wciąż zarabiał tyle samo. Miesięcznie będzie to pensja w wysokości ok. 9982 zł.

Wynagrodzenie Szmukiera:
1/ wynagrodzenie zasadnicze w kwocie - 4576,50 zł
2/ dodatek funkcyjny w kwocie - 1900,00 zł
3/ dodatek za wieloletnią pracę w wysokości 20% wynagrodzenia zasadniczego w kwocie – 915,30 zł
4/ dodatek specjalny w wysokości 40% łącznie wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego w kwocie – 2590,60 zł

8 odpowiedzi na “Wynagrodzenie Adama Szmukiera”

1. wodnik napisał(a):

Niech chłop zarobi trochę grosza, chcecie aby Wójt miał pensje sprzątaczki. Jest to praca odpowiedzialna. A prawda jest taka, że takiego dobrego, kulturalnego Wójta to my jeszcze nie mięli. Dobrze, że jeszcze jedną kadencje chciał tu porządzić. Nie mam mu nic do zarzucenia.

2. xxx napisał(a):

Jak przezyc za takie grosze?

3. BEZ komentarza napisał(a):

no za taką kasiorę plus emeryturka to ten pensjonat w Wiśle odda szybko do użytku
    gazociąg sprzedał to i roboty rynku we Włodowicach ruszyły nawet smakoszy piwa pod
    sklepem nie uświadczysz tylko dostali zatrudnienie
    przy budowie RYNKU WŁODOWSKIEGO
    kto za tym stoi no chyba nie nasz kulturalny Wójt WILKOWYJ ……….

4. OTUMIONY napisał(a):

A co to za debil się chowie za tym telefonem ? Przecież smartfon to nie szafa ? Kto mi powie co to za szop pracz za tym smartfonem jest ?

5. obywatel rudnik napisał(a):

powini mu połowe zabrac a nie tyle