Wójt unieważnił przetarg na remont rynku we Włodowicach!
26 czerwca 2018 r. | 11:56

Wójt Adam Szmukier ma ostatnio pecha. Musi unieważniać praktycznie wszystkie przetargi. Przez kolejne niedoszacowanie inwestycji, przetarg na zagospodarowanie terenu rynku we Włodowicach został unieważniony. Gmina na ten cel miała do przeznaczenia 2 200 890,65 zł, a najniższa oferta w przetargu była o 320 tys. zł wyższa!

Czy w tym urzędzie ktoś pracuje?

Poniżej informacja o unieważnieniu przetargu.

16 odpowiedzi na “Wójt unieważnił przetarg na remont rynku we Włodowicach!”

1. Maska napisał(a):

To teraz przyklejcie te drzewa ktore wycieliscie na rynku

• ZUKi napisał(a):

przyjadą chłopaki z ZUKA i coś wykombinują tyle mózgów co tam pracuje to w ciągu dniówki coś wymyślą nie będą myśleć jak łopatą się podeprzć

2. zitos napisał(a):

to chyba pogrąży tego policjanta

3. Ja napisał(a):

To nie wójt uniewaznił przetarg! Na polityce trzeba się znać by coś komentować! Chodzi o to, że jeżeli do przetargu zgłasza się tylko jedna firma i jej oferta przekracza kwotę którą ma do dyspozycji gmina to z automatu przetarg jest nieważny, proste jak konstrukcja kowadła.

• Maska napisał(a):

Jedna firma sie zglosila? Jest mozliwosc zobaczenia gdzies w sieci projektu „nowego rynku”? Troche mnie to wszystko śmieszy. Problem tkwi w pracy ludzi którzy organizowali przetarg i załatwiali dofinansowanie ( ktorego nie bylo – gmina wlodowice miala pokryc cala przebudowe). Dla mnie winni sa ludzie, którzy nie dopilnowali. Ktos juz mówił w poprzednich artykułach- byle do pierwszego. Urzędnicy powinni byc dla ludzi a nie dzięki ludziom. To nie pierwsza wtopa wójta. Troche dla gminy zrobił, troche przywlaszczyl pozytywow po Panie Szlachcie. Nie martwcie się. Zrobimy dni Włodowic w stalym juz miejscu i powiesimy baner na starych budynkach o gminie goscinnej i gospodarnej, a o przebudowie rynku zapomnimy za tydzien.

• mieszkanka Rudnik napisał(a):

Wreszcie jakąś mądra rzeczowa opinia!!! Szkoda tylko że stado baranów nastawionych przeciw wszystkiemu i wszystkich tego nie zrozumie.

4. MARIAN@ napisał(a):

JESTEM ZA ODWOŁANIEM TEGO NIEZDAZONEGO WÓJTA POWINIEN ZA TE DRZEWA NA RYNKU PONIEŚC JAKĄŚ KARĘ WSTYD JESZCE RAZ WSTYD OD DUPY STRONY SIĘ ZABIERA

5. WYBORCA napisał(a):

to teraz z czym Pan wójt do ludu ciemnego wystąpi przed wyborami drzewa pan nam zciął to teraz żądamy aby wróciły na swoje miejsce bo to nie wieś party a my cienia i zieleni potrzebujemy Pan powinien zapłacić za to stołkiem obiecanki cacanki a nam jabol został na ławce w słońcu .

6. WYborca34 napisał(a):

Panie wójcie co ma Pan nam do zaoferowania przed wyborami bo w Pańskiej kadencji nic się nie działo miał być piękny rynek Włodowski czy można gdzieś zobaczyć projekt czy można wiedzieć która firma go projektowała i za jaką kasę ,wyciął Pan drzewa na Rynku szpecąc całe serce Włodowic powinien ktoś Panu zabrać się do TYŁKA za NIEUDACZNICTWO – GRATULACJE PANIE Wójcie .

7. KAtarzyna napisał(a):

8. STANISŁAW napisał(a):

Panie Wójcie co z rynkiem bo tak być nie może tak pan oszpecił to nasze serce Włodowic że aż ściska w gardle nie mówiąc już o sołectwach jakie są zaniedbane pan żle zarządza naszą gminą

9. Zawiercinka napisał(a):

Wlodowiczanie czy na rynku są drzewa czy ich nie ma to Wlodowice i tak wiocha, nawet przebudowa rynku i złote jajco Wam nie pomoże! Do tego fetor świniarnii i koziarni bardzo podnosi urok tego miejsca ;)))

10. zawiercianka napisał(a):

To jedyna gmina w powiecie która ma takie szpetne centrum ale po co wam w Włodowicach łady rynek macie w zamian przystojnego wójta z Rudnik i CO WAM JESZCZE MAŁO