Wójt dorzucił 35 tys. zł. Będzie OSA we Włodowicach!
02 sierpnia 2018 r. | 13:58

Mimo iż przetarg był niedoszacowany i brakowało blisko 35 tys. zł, Wójt Gminy Włodowice dorzucił brakujące pieniądze i w kwocie 250 299,53 zł wybuduje otwartą strefę aktywności we Włodowicach. Inwestycję zrealizuje firma Free Kids s.c. z Zawonia.

Gmina na ten cel chciała przeznaczyć tylko 215 427,49 zł.

Poniżej zawiadomienie o wyborze oferty.

4 odpowiedzi na “Wójt dorzucił 35 tys. zł. Będzie OSA we Włodowicach!”

1. rzędkowice napisał(a):

Panie Wójcie jest zaniepokojona bo w Rzędkowicach przy skręcie na pole namiotowe znikneła 1 altanka gdzie ona jes czy Pan coś o ty wie bo pozostała tylko 1

2. mieszkanka Rudnik napisał(a):

Tylko tyle z Waszej strony,narzekacze????
    Gasiorski,przepraszam, pan Gasiorski za mało zapłacił czy jeszcze wypłaty nie było???

• sasiadkawojta napisał(a):

Sąsiadko nie ma co narzekać. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Może sąsiadce też zapłaci.

3. Mieszkaniec napisał(a):

Dziękujemy Łaskawco za te 35-tys. ,nie z Twojej kieszeni.