16°
sobota
16°
niedziela
Wolna powierzchnia
Trzy komitety wyborcze we Włodowicach
28 sierpnia 2018 r. | 12:21
5

Krajowe Biuro Wyborcze w Katowicach opublikowało listę komitetów wyborczych zarejestrowanych w gminie Włodowice. Nie licząc partii politycznych, do KBW w Katowicach zgłosiło się 200. komitetów wyborczych, z czego trzy we Włodowicach.

Z komitetów można wywnioskować, że we Włodowicach będzie troje kandydatów na Wójta (o ile znajdą odpowiednią liczbę radnych). Będą to: Andrzej Jureczko, Adam Szmukier i Dorota Wnuk. Nie mam pewności, że nie dojdzie jeszcze jakiś kandydat z partii politycznej.

Patrząc na kandydatów, wybory będą bardzo ciekawe.

Poniżej lista zarejestrowanych komitetów.

Komitety zarejestrowane we Włodowicach to:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH 2018 - pełnomocnik Edyta Katarzyna Szmukier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓWMOŻESZ WIĘCEJ - pełnomocnik Filip Jakub Jureczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY WNUK „SZANSA NA ROZWÓJ” - pełnomocnik Dariusz Daniel Foryś

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Trzy komitety wyborcze we Włodowicach”

 1. mieszkanka Rudnik napisał(a):

  Niech wygra najlepszy !
  45  14
  • Mieszkaniec gminy napisał(a):

   Albo najlepsza 😉
   25   39
   • Lalka napisał(a):

    Oj nie bo już raz baba we Włodowicach Wójtem byłam i to był niewypał i ta baba co teraz startuje to niech se pilnuje męża swego i dzieci choć ta kandydatka to taka sama jan Angela Merkel z Niemiec że jest matką wszystkich imigrantów a swoich dzieci nie ma.
    18    1
    • katarzyna katarzyna napisał(a):

     Baba rządziła a teraz czas na kobietę mądrą i wykształconą popieram kandydatkę w 100 % i podziwiam pod każdym względem . Lalka na pewno do pięt jej nie dorastasz. A ten wpis to przez zwykłą zazdrość . Każdy niech zajrzy do swojej rodziny czy tak ma aby wszystko ok i potem pisze.
     0     2
 2. Gal anonim napisał(a):

  Lalka jak już piszesz to spróbuj pisać poprawnie po polsku,a co do dzieci to niektórzy nie potrafią wychować swoich więc podziwiam ludzi którzy wychowują cudze.Zastanow się nad pisaniem takich bzdur.
  0  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *