22°
poniedziałek
21°
wtorek
Wolna powierzchnia
Troje kandydatów powalczy o fotel Wójta
28 września 2018 r. | 10:15
30

Trzy komitety wyborcze zarejestrowały kandydatów na Wójta gminy Włodowice. Kandydatami są: Dorota Wnuk, Andrzej Jureczko oraz dotychczasowy Wójt Adam Szmukier.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października.

PAWEŁ GĄSIORSKI30 odpowiedzi na “Troje kandydatów powalczy o fotel Wójta”

 1. obywatel rudnik napisał(a):

  Dorota Wnuk,

  18
  23
 2. Zawiercianka napisał(a):

  Boże chroń mieszkańców od tej wredne zaklamanej baby. Wszystko tylko nie ona!!!!!

  23
  16
 3. Joanna napisał(a):

  Żal jak ta kobieta wygra wybory. Jak taka wredna jedzą nie ma wstydu siać tyle nienawiści i jechać po trupach aby osiągnąć cel. Takie zero a tyle zamieszania narobiła.

  24
  17
 4. Szerszeń napisał(a):

  Na stronie gminy jest informacja, że do pracy zakwalifikowały się następujące: Katarzyna Jędruszek Kostkowice, Magdalena Konarska Włodowice, Katarzyna Makieła Włodowice, Ewelina Wnuk Włodowice, Anna Seweryn Hucisko i nikt z naszej gminy nie spełniał kryteriów, Pani z Kostkowice przebiła nasze mieszkanki doświadczeniem i kwalifikacjami jak jest naprawdę gdzie prowadzi trop. NO CO WYBORCY PAN WÓJTA.

  10
  8
  • kolesiarstwo napisał(a):

   kolesiarstwo jak wszędzie wiadomo kto rzadzi a władza czego się boi że sie patrzy na rece przecięż to my wyborcy i podatnicy utrzymujemy cały urząd

   10
   6
   • Anna napisał(a):

    I co z tego że WYGRAŁA kakurs nic tylko pogratulować. A tak na marginesie pracować w gminie włodowice z takimi ludźmi to żenada ta sami ciemniaki.

    6
    1
 5. Wlodowiczanka. napisał(a):

  Szerszen kolezenstwo jest wszędzie ale cóż. Zadaj też pytanie jak ta Matką Teresa z Kalkuty wygra wybory kogo będzie wsadzac do gminy i jak. K…. ale te mieszkańcy gminy włodowice są ślepi co ona wyrabia jak ośmiesza cała gmine. Powinni tą jedze wredna wywiesc na taczce na gnoj bo tylko tam się nadaje.

  9
  9
 6. Żal. Pl napisał(a):

  Śmiechu warte baba do garow bo do tego się nadaje. Jedzą wredna fałszywy człowiek.

  10
  8
  • Nn napisał(a):

   Czy tylko ja mam wrażenie, że te komentarze pisze jedna ta sama osoba?

   10
   5
  • Mieszkaniec napisał(a):

   Żyjemy w XXI wieku! Porzucmy zatem stereotypy o tym, ze baba do garów a chłop do roboty.

   Ta kobieta jest ogromnie aktywna społecznie, wiec dajmy szanse na zdzialanie czegoś w gminie która jest może i ośmieszona ale tylko i wyłącznie poprzez zacofanie w stosunku do innych.

   9
   8
 7. Rita napisał(a):

  Ze skrajności w skrajność. Jaki nie na wójta, to na Panią Dorotę. Tylko dlatego, że zna redaktora? Nie linczujmy nikogo bez dowodów i to w taki sposób!

  12
  6
 8. wyborca "y" napisał(a):

  Ośmieszenie gminy to odzwierciedla nagranie z zebranie dot. funduszu sołeckiego w Hucisku gdzie Wójt zwraca się do sołtysa o wezwanie policji a wtóruje radna pracownik GOPS Włodowice co lata po całej gminie za kierowniczym stanowiskiem. Z wyglądu i zachowania prawdziwa gospocha. Chciała być sekretarze w gminie ewentualne dyrektorem GOK ciekawe jakie następne ma w planie stanowiska. A Pan Wójt wie co w KGW śpiewają jakie gotują barszczyki a nie wie co mówi orzecznictwo i przyzwolił na wezwanie policji które nie miało uzasadnienia. Tacy mądrzy obydwoje z Panią radną. Pan Wójt oficer policji chwalił się że dbał o bezpieczeństwo w całym województwie a Pani radna żona oficera wszechstronnie uzdolniona na każde stanowisko w gminie przydatna.

  14
  6
 9. mieszkanka Włodowic napisał(a):

  Po tych komentarzach widze że niektórym żal dupe ściska że to nie oni startują na wójta a kto komu broni lepiej siedzieć w domu i anonimowo pisać niż się wyłonić na światło gminy z tą swoją mądrością.Czemu mieszkańcy nie przychodzicie na zebrania sołeckie(frekfencja pożal się boże) ? Kto będzie odważny żeby podnieść ręke i się publicznie odezwać co go boli? Żenada tylko narzekać jeden na drugiego to umiecie a sami nic. Jesteśmy winni naszym przodkom że stworzyli tą osade,która zmieniła się w gmine ale głupie rządy nieodpowiednuch ludzi to zniszczyło. Pomagajmy sobie wzajemnie a na pewno będzie lepiej

  15
  2
 10. obserwator napisał(a):

  „Po trupach do celu” -dla niektórych liczy się tylko kasa i władza. A stowarzyszenia bywają również nieuczciwe.
  Powstają, tylko w celu pokazania się, jaki jestem dobry człowiek- choć jest to tylko hipokryzja.
  Rzeczywistość bywa inna – kasa z dotacji idzie na konkretne osoby i wpada do kieszeni założycieli.
  Księgowa najlepiej wie , jak to robią stowarzyszenia. Tylko dobre układy są potrzebne we władzach gminy.
  HIPOKRYZJA!

  5
  6
  • Mieszkanka napisał(a):

   Niech sobie wie co tylko chce i niech bierze co chce, ważne żeby w końcu zaczęło się coś dziać w tej gminie, a ona to mała cena za rozwiniecie gminy.

   5
   2
 11. Anna napisał(a):

  Obserwator ta pani wie gdzie szukać kasy i jak a o jej metodach walki o stołek to już nie będę pisała co ta kobieta robi. Mam nadzieję że w piątek na zebraniu pani W będzie transmisja na żywo przez Pana G, bo jeśli nie będzie to odpowiedź jest jasna że to nagonka na wójta z polecenia Matki Teresy z Kalkuty.

  3
  7
 12. Farsa napisał(a):

  Dlaczego znikają komentarze pochlebne dla Pani Doroty Wnuk? Zostały same negatywne, obrażające. Widziałem komentarze jeszcze kilka dni temu, teraz już nie ma po nich śladu. Ktoś tutaj sugeruje, że Pani W zna redaktora strony… Ciekawe, że komentarze na temat kandydata Andrzeja Jureczko zniknęły? Rzecz jasna te negatywne. To jak to w końcu jest panie redaktorze? Wspieramy tylko jednego kandydata? Gdzie te „niezależne media”?

  8
  2
 13. Obserwator z drona napisał(a):

  Brawo Panie Wojt! W gminie na nic nie ma pieniedzy a w Rudnikach jest na wszystko. Skad nagle wziely sie pieniadze na kostke w rejonie przystanku autobusowego. SZKODA, ZE WYBORY NIE ODBYWAJA SIE COROCZNIE.

  6
  3
  • Nn napisał(a):

   W Rudnikach będzie robiony fragment chodnika, który kilka lat temu został skończony w „polu”. A we Włodowicach skąd się pieniądze wzięły na chodnik? I na przedszkole, i na OSĘ, i na halę? To nie Rudniki mają najwięcej, niestety…

   4
   1
 14. Obserwator z drona napisał(a):

  Nn zapomniales o Orliku.

 15. Mieszkanka napisał(a):

  Chciałabym zapytać, co nasza przedstawicielka do rady powiatu zrobiła dla naszej gminy.

  4
  5
  • M.G. napisał(a):

   A co pani Mieszkanka zrobiła dla swojej gminy? Szukanie dziury…

   4
   2
  • Warto poczytać!!! napisał(a):

   Warto poczytac protokoly z zarządow i sesji Edyto chyba nie muszę Ci tłumaczyć tak epickich rzeczy. Odsyłam do lektury.

   3
   2
   • Szczepan Chrząszcz napisał(a):

    Nie znając osobiście Pani Kandydat na Wójta, chcąc wyrobić sobie swoje własne zdanie, przy pomocy „wujka google” w zamieszczonych protokołach znalazłem tylko:
    – wpis o rezygnacji z pracy w komisjach budżetu i infrastruktury w związku z wyborem na „nieetatowego członka Zarządu Powiatu” w 2015r.,
    – dwa wpisy stwierdzające nieobecność radnej na sesjach w lipcu i październiku 2017r,
    – wpis o złożenie przez Panią Radną wniosku o „ustawienie tablicy o zakończeniu miejscowości Morsko na ulicy Turystycznej” z lipca 2018r.

    Ja tam sobie zdania nie wyrobiłem, jak ktoś/coś więcej wie to proszę o podzielenie się wiedzą.

    5
    1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *