Przez błędy urzędników został unieważniony przetarg na remont dróg w Morsku!
12 czerwca 2018 r. | 11:06

Przez błędy w przetargu Wójt Adam Szmukier unieważnił przetarg na przebudowę drogi ul. Krótkiej i ul. Turystycznej w Morsku. Czy ktoś poniesie tego konsekwencje? Błąd spowoduje z pewnością znaczne opóźnienie w rozstrzygnięciu i rozpisaniu nowego przetargu, co przełoży się na termin remontu tych dwóch dróg.

Z pewnością zapytamy o ten fakt Wójta na najbliższej sesji Rady Gminy Włodowice.

Poniżej informacja o unieważnieniu przetargu.

6 odpowiedzi na “Przez błędy urzędników został unieważniony przetarg na remont dróg w Morsku!”

1. zitos napisał(a):

to teraz powinna byc dyscyplinarka

2. Maska napisał(a):

Jaka dyscyplinarka. Za tydzien kazdy w gminie o tym incydencie zapomni – zyjemy dalej ociekając szczesciem mówiąc slowami z baneru na rynku jaka to nasza gmina jest goscinna i gospodarna

3. Obserwator napisał(a):

Zwolnić ,ale kogo,tego co przygotowywał ,czy tego który kazał tak przygotować zamówienie.

4. Gocha napisał(a):

TEN WÓJT TO NIC NIE DBA O NAS TAKA PIEKNA JURA TYLU TURYSTÓW BY MOŻNA ZCIĄGNĄC A TU SI NIC NIE DZIEJE ZABI DECHAMI I TYLE.

5. CZYTELNIK napisał(a):

CZYLI Z REMONTU „DROGI” NICI? CZY TO JESZCZE KOGOŚ DZIWI? TYLKO OBIECUJĄ I MYDLĄ OCZY! CZY „ONI” MYŚLĄ, ŻE LUDZIE SA JESZCZE TACY NAIWNI???