Podstarzały przewodniczący
10 sierpnia 2018 r. | 09:02

73-letni Alojzy Leśniak to emerytowany przewodniczący rady gminy Włodowice. Leśniak posiada 3036 zł oszczędności oraz 120m2 dom o wartości 150 000 zł. Leśniak otrzymuje całkiem niezłą emeryturę. W ubiegłym roku z tego tytułu otrzymał 30 122,60 zł. Do tego jako przewodniczący rady, Leśniak zarobił 13 200 zł.

Co ciekawe, jego żona - również emerytka, z tytułu emerytury otrzymała 14 200,60 zł.

73 lata to idealny czas na odpoczynek. Chyba nie zmarnujecie zdrowia radnego Leśniaka na kolejną pięcioletnią kadencję radnego?

Poniżej jego oświadczenie majątkowe.

8 odpowiedzi na “Podstarzały przewodniczący”

1. Łukasz Popielecki napisał(a):

Szanowny Panie, Doceniam Pański portal za dostarczanie informacji, które w innych okolicznościach byłyby przemilczane. Można się nie zgadzać z działalnością Pana przewodniczącego, ale wytykanie wieku i naigrywanie się z tego jest dalekie od merytorycznego dziennikarstwa. Bliższe to raczej Pudelkowi czy Plotek.pl.

2. Ktoś z Góry napisał(a):

Zgadzam się z przedmówcą – to jest poniżej jakiegokolwiek poziomu, totalnie niesmaczne. Tak jak myślałem, Pańskie posty są niczym innym jak tylko paliwem zapalnym dla pospolitej gawiedzi, aby zrobić jakiekolwiek zamieszanie, aby mieli o czym gadać. Z ciekawością czytałem (jako osoba kompletnie bezstronna, która już tutaj od jakiegoś czasu nie mieszka ale interesuje się stronami w których się urodził) Pańskie posty, niektóre były kosmicznie straszne, niektóre całkiem dobre. Ale po tym Pańskim „popisie” odlajkuję grupę Gmina Włodowice na Facebooku bo zrobiła się już z tego totalna strata czasu.

3. Piut napisał(a):

On pełni swoją funkcję dożywotnio. Wstyd panie Alojzy wstyd

• mieszkanka Rudnik napisał(a):

Wstyd to kraść! Jeśli ktoś poświęca swój czas i energię na pracę dla swojej okolicy, to zasługuje na wsparcie a nie na negacje! Podejrzewam że „piut” nawet 20 min nie poświęcił/a by na taka aktywność. Mama nie uczyła?:nie pracujesz- nie komentujesz!!!

4. Wyborca napisał(a):

taka osoba nie powinna już dawno pełnić funkcji komercyjnej w radzie

5. Szczepan Chrząszcz napisał(a):

Kolejny artykuł to dno – dna. Trzeba coś napisać, to piszemy hurtowo:
    W Żarkach http://zarki.pl/wiadomosci/stanislawa-nowak-potrzebuje-odpoczynku/ 70-letnia Przewodnicząca Rady podobno „potrzebuje odpoczynku”.
    We Włodowicach 73-letni podobno podstarzały Przewodniczący…….
    Ten sam redaktorzyna, podobne brednie.
    Fajnie to ujął jakiś komentujący „SZCZYT chamstwa reprezentuje wydawca tego brukowca”.