-3°
fot. Gimnazjum we Włodowicach
Oświadczenie majątkowe kandydata na Wójta
14 września 2018 r. | 12:47

Jednym z kandydatów na Wójta Gminy Włodowice, jest 55-letni Andrzej Jureczko. To emerytowany nauczyciel, były dyrektor gimnazjum we Włodowicach. Jureczko na koniec ubiegłego roku posiadał 10 000 zł oszczędności oraz mieszkanie 68,8m2 o wartości 150 000 zł. Do tego działkę za 15 000 zł.

Jureczko jako dyrektor gimnazjum zarobił 72 820,71 zł. Do tego dorzucił 13 164,80 zł jako doradca dyrektorów placówek oświatowych.

Jego oświadczenie majątkowe możecie zobaczyć poniżej.

16 odpowiedzi na “Oświadczenie majątkowe kandydata na Wójta”

1. zitos napisał(a):

ma szanse ?

2. WYBORCA napisał(a):

Mamy nadzieję że Pan podoła wyzwaniu i da popalić obecnemu WóJTOWI bo w naszej gminie zrobił sobie Wilkowyje

3. zdowiankapl napisał(a):

LICZYMY NA PANA

4. uczennica napisał(a):

trzymamy kciuki Panie Andrzejku.

5. Pokoleniauczniów napisał(a):

Liczymy na zmianę Panie dyrektorze wychował Pan trochę pokoleń – jesteśmy z Panem .

6. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" napisał(a):

Panie Andrzeju po objęciu stanowiska Wójta Gminy Włodowice to musimy promować lokalne firmy i na pana biurku musimy promować Pan naszych producentów jak np. SOKPOL z Myszkowa.
    Ewentualnie też mamy na terenie Gminy Włodowice na Skałce producenta wód mineralnych.

7. HUCISKO 1 napisał(a):

Hucisko liczy na Pana nie zapomnieliśmy .

8. KGW napisał(a):

Hm i co my na to dużo nas jest w nas siła , ale nie wiemy czy nas Pan Szanowny będzie wspierał ,bo obecny wójt to do tańca i do różańca do PIERSI PRZYŁÓŻ ?//////////////////////// a teraz to co my mamy robić.

9. Wójt napisał(a):

Pan nie powinien wygrać jest pan nie ogarnięty chodzi pan na różne uroczystość dla tego żebyśmy to widzieli szczyt nieszczelność

10. Bibi napisał(a):

Pan ma szczelność dawać taki post!!!

11. KGW napisał(a):

mało szeście dostały na orlim zjeżdze przecież LAŁO SIĘ RÓWNO

12. Coś nie tak napisał(a):

55 lat i emerytowany nauczyciel? W tym wieku emeryturę mają policjanci.

13. Coś nie tak napisał(a):

Dyrektor szkoły był doradcą dyrektorów szkoły? To chyba Wilkowyje a nie Włodowice chociaż obie wsie na W.

14. JASIUNIAKGW napisał(a):

niepodszywajcie sie pod nasze loggo

15. KIECE napisał(a):

MY już mamy faworyta na wójta liczymy że będzie lepiej niż do tej pory.