Oceń radnego: Leśniak najgorszy!
08 lipca 2018 r. | 14:13

355 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Stanisław Ibek, najgorszy Alojzy Leśniak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Włodowice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.

5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Leśniak najgorszy!”

1. Piut napisał(a):

najgorszy

2. Mieszkanka Morska napisał(a):

Alek Leśniak jest zupełnie nieporadny. Żeby jak jest Przewodniczącym Rady przez tyle lat nie zadbał o drogę do nas , to chociaż za ten sprzedany sklep przez gminę mogby nam postarać się choć o jeden kurs autobusu. Nie walczy o nic kompletnie dla Morska

• Sasiad napisał(a):

obiektywnie to Leśniak jest jedyny radny, najbardziej wykształcony w tej radzie i nie jest najgorszy!!!!

• Sasiad napisał(a):

• ZGRYWUS napisał(a):