bezchmurnie
13°
środa
Małgorzata Kucharczyk nowym urzędnikiem gminy Włodowice
07 lutego 2020 r. | 12:28
3

Aż pięć osób było chętnych do pracy w Urzędzie Gminy Włodowice na stanowisko Podinspektora ds. Gospodarki Komunalnej w Referacie Gospodarki Komunalnej, Działalności Gospodarczej i Planowania Przestrzennego.

W wyniku przeprowadzonej rekrutacji, nowym urzędnikiem w gminie została Małgorzata Kucharczyk z Góry Włodowskiej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
3 odpowiedzi na “Małgorzata Kucharczyk nowym urzędnikiem gminy Włodowice”

 1. Miss Polonia pisze:

  A to nie rodzina jakaś sekretarki?
  Rety a ja też chciałabym.

  13
 2. Urzędnik pisze:

  Wszystko zgodnie z hasłem Rodzina na swoim.

  13
 3. KGW pisze:

  Nie mogło być inaczej. Pani Kucharczyk to tzw. przydupas sekretarz Konarskiej. Razem popijają kawkę, robią zakupy we włodowskich sklepach w godzinach pracy. Widzimy to drogie panie. Może wójt udaje że nie widzi ale my mieszkańcy widzimy. Szkoda panie wójcie że wynagrodzenia tych pań i nagrody wysokie są z naszych pieniędzy. Ale cóż któż im zabroni? Ryba zawsze psuje się od głowy. Nieprawda?

  18

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *