11°
wtorek
środa
fot. wykop.pl
Konsultacje alkoholowe w gminie Włodowice
06 sierpnia 2018 r. | 11:24
2

Wójt Gminy Włodowice ogłosił konsultacje społeczne w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu na terenie gminy Włodowice oraz w sprawie usytuowania miejsc sprzedaży i podawania alkoholu w gminie.

Wszelkie uwagi możecie zgłaszać e-mailowo na adres urzad@wlodowice.pl. Projekty uchwał w tej sprawie możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
2 odpowiedzi na “Konsultacje alkoholowe w gminie Włodowice”

 1. Piut pisze:

  I tak zrobią co chcą

  10
 2. matka pisze:

  Konsultacje, konsultacje, a kto tu kogo słucha?
  Każdy, kto sprzedaje alkohol na rynku i klienci piją mu pod sklepem albo trzy metry dalej powinien mieć taki warunek do zezwolenia żeby miał obowiązek urządzić ogródek piwny i dbać o wygląd i porządek w nim. Inaczej młodzież i dzieci są DEMORALIZOWANE Panie Wójcie!!!!!!! w gminie, którą Pan zarządza!!!!!!. szczególnie teraz w wakacje!!!!!!! Czy Pan nie widzi tego? NAPRAWDĘ? Czy Pan przez Parkoszowice już do domu jeździ?

  11

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *