fot. wykop.pl
Konsultacje alkoholowe w gminie Włodowice
06 sierpnia 2018 r. | 11:24

Wójt Gminy Włodowice ogłosił konsultacje społeczne w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu na terenie gminy Włodowice oraz w sprawie usytuowania miejsc sprzedaży i podawania alkoholu w gminie.

Wszelkie uwagi możecie zgłaszać e-mailowo na adres urzad@wlodowice.pl. Projekty uchwał w tej sprawie możecie zobaczyć poniżej.

2 odpowiedzi na “Konsultacje alkoholowe w gminie Włodowice”

1. Piut napisał(a):

I tak zrobią co chcą

2. matka napisał(a):

Konsultacje, konsultacje, a kto tu kogo słucha?
    Każdy, kto sprzedaje alkohol na rynku i klienci piją mu pod sklepem albo trzy metry dalej powinien mieć taki warunek do zezwolenia żeby miał obowiązek urządzić ogródek piwny i dbać o wygląd i porządek w nim. Inaczej młodzież i dzieci są DEMORALIZOWANE Panie Wójcie!!!!!!! w gminie, którą Pan zarządza!!!!!!. szczególnie teraz w wakacje!!!!!!! Czy Pan nie widzi tego? NAPRAWDĘ? Czy Pan przez Parkoszowice już do domu jeździ?