bezchmurnie
Gmina szuka nowego radcy prawnego
01 lipca 2019 r. | 09:32

Urząd Gminy Włodowice ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze - radcę prawnego. Praca na pełen etat od 1 sierpnia 2019 roku. Dokumenty można składać do 8 lipca 2019 roku.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

6 odpowiedzi na “Gmina szuka nowego radcy prawnego”

1. Smerfik z balonikiem pisze:

Na to stanowisko mam nadzieję będzie kandydował Łukasz Maciaszek zagorzały fan włodarza

2. Smerfik z balonikiem pisze:

Maciaszek twoja matka już wie że jesteś DEBILEM ale musi się jeszcze dowiedzieć że do szkoły posyłała ciebie bez żadnej korzyści dla społeczeństwa. Maciaszek OŚLE jeden pamiętaj ofermo że na pewno pisze się oddzielnie a ty napisałeś razem. Pracuj tam gdzie pracujesz i nie szpanuj bo nie masz czym. Przeproś mamę i społeczeństwo bo za szkołę publiczną społeczeństwo MATOLE za ciebie zapłaciło.

3. Smerfik z balonikiem pisze:

Maciaszek nie strasz , nie strasz bo się właśnie zesra….. .Wyśpij sie chopie do roboty na jutro i nie baw się komórką w pracy robolu jeden.