-3°
-4°
Dziwne ruchy Szmukiera
23 lipca 2018 r. | 10:49

Uwaga Mieszkańcy. Wójt Adam Szmukier na zakończenie swoich ośmioletnich rządów i na pożegnanie z urzędem przystępuje do sporządzenia dziewięciu miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla fragmentów obszarów: Włodowic, Morska, Huciska, Góry Włodowskiej, Rudnikach, Skałki, Rzędkowic, Zdowa i Parkoszowic.

Szczegóły znajdziecie w ogłoszeniu poniżej.

9 odpowiedzi na “Dziwne ruchy Szmukiera”

1. mieszkanka Rudnik napisał(a):

Skąd taaaaaaka pewność ze to koniec rządów Adama Szmukiera? Wyborów jeszcze nie było!!!

• mieszkanka Rudnik napisał(a):

Prosiłam żeby nie wypowiadać się w moim imieniu!!! Swoją drogą zgadzam się z przedmówczynią. Wyborów jeszcze nie było więc skąd słowa: pożegnanie z urzędem?

• mieszkanka Rudnik napisał(a):

Ja przepraszam ale też jestem mieszkanka Rudnik i w niczyim imieniu tylko w swoim się wypowiadam. Nie jestem żona wojta i nawet nie mam zamiaru na niego głosować. Jednym słowem nie jednemu psu Burek. Prawdziwe Rudniki na niego mam nadzieje nie zagłosują. Napisałam tak żeby przestrzec.

• operacyjny napisał(a):

Na obecnego wójta to tylko zagłosuje mieszkankaRudnik ale nie wiadomo czy na tak czy na nie bo i on a mu nie wierzy bo w gminie dookoła sporo ładnych kobiet się kręci. Na wójta mogą głosować tego obecnego pozytywnie na tak ale tylko w referendum żeby go odwołać nieudacznika jednego z funkcji wójta

2. max napisał(a):

a kto ma na niego głosować? wieśniaki z rudnik, jajcogrodzy czy może wazeliniarze i konfidenci z rady gminy?

3. Piut napisał(a):

szmukier nie ma szans

• operacyjny napisał(a):

• topielec napisał(a):

ta ku….wa z Mrzygłodu rzeczywiście wszystko przekształca ale wyciągniemy jego brudy z Komisarjatu w Myszkowie i zapytamy : BACZNOŚĆ i frajer ucieknie.
        Jesteś dupku z Mrzygłodu i cię już lubimy na amen.

4. znajoma napisał(a):

dot. dupka z Mrzygłodu: zapytaj tych co pracowali w Komendzie Wojewódzkiej
    kto dupa wyciągną z komisariatu do KW Katowice i mu zawdzięcza awanse. Jak dobrze pomyślisz to odgadniesz mieszka w sąsiedniej miejscowości opowie jak z niego był orzeł .