-2°
Chamstwo Wójta i radych po sesji… – wideo
18 września 2018 r. | 10:51

Wójt Adam Szmukier dziś po sesji zachował się bardzo chamsko. Użył siły i wepchnął naszego kamerzystę do jednego z pokojów w Urzędzie Gminy Włodowice. Później wyjął telefon i zaczął nagrywać. Czy tak się zachowuje Wójt? Zobaczcie również pyskówkę radnych w kierunku naszego kamerzysty, który najzwyczajniej w świecie się bronił.

Chamstwo!

Gepostet von Gmina Włodowice am Dienstag, 18. September 2018

42 odpowiedzi na “Chamstwo Wójta i radych po sesji… – wideo”

1. zitos napisał(a):

po co ten smerf to nagrywa ? bedzie sie pozniej z edytka zabawial przy takim wideo ?

2. obserwator napisał(a):

Patrze i nie wierzę, chamstwo i brak kultury! Oczywiście po stronie pseudo kamerzysty redaktorka, który już na początku powinien zostać wyrzucony z terenu Urzędu Gminy.

3. Mieszkaniec napisał(a):

Kawał chama z wojta

4. Rysiek napisał(a):

Nowoczesne media.. kupił kamerkę i myśli że zrobi show… porażka

5. Wyborca napisał(a):

Zwykły prostak z wójta słoma z butów!

6. Xxx napisał(a):

Łahaha święta racja złodzieje

7. Obiektywny napisał(a):

A Pan kamerzysta ma pozwolenie od rady gminy żeby sesję kamerować? Bo jak nie to jest coś takiego jak zakłócanie sesji i proponuję aby Pan Wójt zgłosił to odpowiednim służbom.

8. xyz napisał(a):

to jest dziennikarz?! kupił se telefon i myśli że będzie drugim Stonogą. ewidentna prowokacja zapewne przeciwników Szmukiera! Jak tak zaczynają kampanie to na pewno będą mieć poparcie!!! hehe u mnie tym filmem jedynie zaszkodziłeś wizerunkowi kontrkandydatom obecnego wójta.

9. MieszkankaM napisał(a):

Zenada szkoda ze nikt nie nagrał wójta jak przed wyborami przekupuje mieszkańców wlodowic kupując im tanie piwo pod sklepem 😆śmiechu warte

10. xyz napisał(a):

Jednym słowem opiszę argumenty „dziennikarza” ŻAL !

11. wyborca xz napisał(a):

puszczają nerwy obecnej władzy ojjo Panie wójcie .

12. Tyskiepl napisał(a):

Panie wójcie ma pan sporą oglądalnośc tak jak przed wyborami nam pan serwóje chodnik we Włodowicach gdzie pan był wcześni mówił pan prze objęciem władzy że emeryturę pan zawiesi jak pan zostanie wójtem a tu ZONG pobiera pan i pensje wójta i emeryturę wstyd .

13. SZOKSZOK napisał(a):

LUDZIE szok.

14. janka napisał(a):

15. Mieszkanka gminy napisał(a):

Wiceprzewodnicząca wysokiej rady hahaha… syf i wstyd… Brawo za ostatnie słowa reportera sa takie prawdziwe….

16. wyborca napisał(a):

oficer policji wszystko może ma przećwiczone w przeszłości

17. urzędniczkiWŁ napisał(a):

Ale nam wstyd ale wójt tak ma jest jak już nie napisze co .
    Chcemy zmiany na lepsze jutro .

18. Werty napisał(a):

Był pseudo policjantem jest też pseudo wójtem a o radnych to nawet nie wspomnę

19. wyborca napisał(a):

Mamy pieką` jurę na która można patrzeć z zachwytem natomiast zachowania Wójta oglądać się nie da. Nasza gmina nie zasługuje na taka kompromitacje oraz na takich niemych radnych. – dość z klakierami Wójta ,radni reprezentują mieszkańców a nie przytakują Wójtowi. Najwyższa pora by zmienić oblicze tej GMINY.

20. wyborca "y" napisał(a):

Podejrzewam objawy wścieklizny u Wójta i radnych prócz szczepienia lisów obowiązkowo zaszczepić Wójta. Pani Sekretarz podjąć działania.

21. współczuje napisał(a):

No dziś nie chciałabym być w skórze pracujących w urzędzie ludzi ,po prostu szok

22. Piotr napisał(a):

Nasłany gnojek który jedzie i szuka taniej sensacji już zapomniał jak mu telefon potrzaskali na jednej imprezie w okolicznej gminie gdy podpuszczał ludzi.
    Żałosny

23. RENIA napisał(a):

24. Mieszkaniec napisał(a):

Zachowanie pana pseudo-wójta w stosunku do kamerzysty karygodne.

25. Mieszkanka gminy napisał(a):

Myśle, ze kampanie aktualnych kandydatów dopiero się zaczynaja, niektórych efekty widać bardziej, innych mniej, ale skoro już o tym mowa to co aktualny nibywójt robi? Wielkie gówno! Radni nie maja w sobie ani kszty pokory, ani żadnej klasy, zero zachowania! Dlatego taka rada bezradnych radnych powinna zostać zastąpiona przez niewypalone, przede wszystkim młodsze osoby!

26. Gość napisał(a):

Masło jest maślane- jedyny wniosek z wypowiedzi przedstawiciela gminy.
    Natomiast osobom tym brakuje obycia jako osobom publicznym.
    Śmiech i wstyd.

27. ZOMO napisał(a):

SZMUKIER TO BYŁY ZOMOWIEC więc widać jak ten pedał z Mrzygłodu się zachowuje.
    Szmukier lej Edytę po łbie jak to zawsze robisz a od dziennikarza wara ty MILICJANCIE jeden.
    Pamiętasz jak od WŁODOWIAN byłeś niszczony na posterunku MILICJI OBYWATELSKIEJ w Myszkowie ?
    Mam ci ZOMOWCU jeden przypomnieć ?

28. Kukułka napisał(a):

To nie wójt a UŁOM !!!
    Czysty SB-ek !!!

29. dziennikarz napisał(a):

Czy Ci Panowie mają w ogóle zgodę o udostępnianie wizerunku innych osób oprócz osób publicznych radnych

30. wyborca napisał(a):

Szanowny „dziennikarzu” radni to tez osoby publiczne , kto chce być radnym to ma mieć odwagę wypowiedzieć się do kamery i publicznie obecna rada potrafi tylko podnieść rękę i zna drogę do kasy.

31. Kelner z Podlesic napisał(a):

Ale złość, gdy grozi odpadnięcie od koryta ….

32. franek84 napisał(a):

gratulacje dla wójta ze jest tak opanowanym człowiekiem w takiej sytuacji.!!!!!!

33. franek84 napisał(a):

to jest nagonka na WÓJTA A i tak wygra .bo jako jedyny cos działa w kazdej miejscowosci naszej gminy

34. Sąsiadka napisał(a):

No faktycznie baardzo wysoka ta Rada !!!!!!!!!!!!!!

35. XX24 napisał(a):

Dziwię się wszystkim tam zebranym osobą,że tak dali się sprowokować. Przecież było już po sesji, staliście się osobami prywatnymi, można było bez słowa opuści to pomieszczenie i wyjść tam gdzie każdy chciał. Daliście się państwo w sposób dziecinny sprowokować, i wyszło jak wyszło. Fatalnie to oceniam.