bezchmurnie
Budowa PSZOKu mocna niedoszacowana. Przetarg został unieważniony!
08 lipca 2019 r. | 09:31

Nie udało się wyłonić wykonawcy w przetargu na budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gminie Włodowice. Gmina na ten cel chciała przeznaczyć 387 437,85 zł, a jedyna oferta, która wpłynęła w przetargu była o 274 tys. zł wyższa.

Wójt nie miał wyboru. Przetarg został unieważniony.

7 odpowiedzi na “Budowa PSZOKu mocna niedoszacowana. Przetarg został unieważniony!”

1. ixi pisze:

Co z festynem we Włodowicach?

2. Ruina pisze:

Z milicjanta nigdy nie będzie dobrego gospodarza. Szmukier zniszczył gminę Włodowice.

3. BLAZA pisze:

Oj Szmukier w Myszkowie byłeś miernym milicjantem i tak widzę że ci zostało.Dlaczego Szmukier taką fuszerkę odwaliłeś z rynkiem we Włodowicach i ile z tego przytuliłeś kasy.Mów prawdę jak na przesłuchaniu.

4. Zuzia pisze:

Może jednak warto się zastanowić czy Szmukier musi być do końca kadencji może jest jakieś rozwiązanie.

• Olimpia LKS pisze:

Zawsze można go odwołać i to tylko zależy od inicjatywy kibiców tej gminy czyli całej Gminy Włodowice. Musimy tylko zebrać siły i zawalczyć z okupantem fotela wójta