Bardzo dobre zarobki sekretarz gminy
03 sierpnia 2018 r. | 14:05

43-letnia Małgorzata Konarska to sekretarz gminy Włodowice. Konarska posiada 4743,10 zł oszczędności i ok. 19. tys. zł w III filarze. Jest współwłaścicielka domu 150m2 o wartości 168 tys. zł oraz działki z budynkiem gospodarczym o wartości 20 530 zł.

Konarska w ubiegłym roku jako sekretarz zarobiła 90 864 zł, co czyni ją jednym z najlepiej zarabiających sekretarzy w powiecie zawierciańskim.

Oświadczenie majątkowe sekretarz znajdziecie poniżej.

9 odpowiedzi na “Bardzo dobre zarobki sekretarz gminy”

1. Maska pisze:

No i co teraz z tym zrobimy? Co zrobimy? To moze teraz kazdy z tu obecnych przedstawi ile zarabia w skali roku. Pochwalcie sie 🙂 kolejny bezsensowny temat. Slaba prowokacja jak dla mnie. Pozdrawiam

2. Piut pisze:

Prawa ręka szmukiera też do zmiany

3. Toja pisze:

5000 zł co miesiąc bez większej odpowiedzialności. Dwa razy mniej jednak ludzie zarabiają i może nawet bardziej wykształceni. No ale co? kto to ruszy?

4. bezkomentarza pisze:

ona i ta cała PANI MECENAS drugie tyle pewnie , a się dobrały no bez komentarzy już. A w końcu nie wie nic jak nie ma wójta bo jest niekompetentna, tak organizuje prace urzędu, fucha jak nic. Każdy by tak chciał. To są bardzo duże pieniądze jak na taka gminę!!!!

5. mieszkanka Rudnik pisze:

Przeglądam te strony bo zawsze się dobrze bawię jak czytam te bzdury😁Zastanawia mnie jedna kwestia: macie jakieś nazwiska w zamian? Czy tak sobie pierdzielicie bez sensu??????????

6. bezkomentarza pisze:

dla Pani mieszkanki Rudnik to jest może zabawne ale dla jakiejś biednej rodziny to już nie jest do śmiechu.

7. Mieszkaniec pisze:

Mieszkanka Rudnik wie kogo broni,bo tak jej wypada.