Gmina rozdała pieniądze na sport
26 maja 2018 r. | 16:30

LKS OLIMPIA Włodowice oraz Uczniowski Klub Sportowy Włodowice otrzymały w tym roku dotacje z Urzędu Gminy Włodowice na sport i kulturę fizyczną. Gmina na ten cel przeznaczyła 25 500 zł.

wyniki konkursów:

I „ Rozwój i popularyzacja piłki siatkowej seniorów na terenie Gminy Włodowice”;
W terminie określonym w Otwartym Konkursie Ofert na wsparcie realizacji w/w zadania publicznego wpłynęła 1 oferta.

Oferta złożona przez LKS OLIMPIA Włodowice;
Oferta LKS OLIMPIA Włodowice uzyskała wymaganą liczbę punktów uprawniających do wyboru oferty. Wysokość przyznanych środków wynosi – 17.000,00 zł ( słownie: siedemnaście tysięcy zł).

III. „ Organizowanie i prowadzenie zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Włodowice ze szczególnym uwzględnieniem piłki siatkowej”.
W terminie określonym w Otwartym Konkursie Ofert na wsparcie realizacji w/w zadania publicznego  wpłynęła 1 oferta.

Oferta złożona przez Uczniowski Klub Sportowy Włodowice;
Oferta Uczniowskiego Klubu Sportowego Włodowice uzyskała wymaganą liczbę punktów uprawniających do wyboru oferty. Wysokość przyznanych środków wynosi – 8.500,00 zł (słownie: osiem tysięcy pięćset zł).