słabe opady deszczu
Katarzyna Majorek nowym urzędnikiem gminy Włodowice
01 maja 2020 r. | 12:44

Urząd Gminy Włodowice rozstrzygnął konkurs na stanowisko pracy - referent ds. administracyjno-finansowych - NIEPEŁNY ETAT tj. 20 godzin tygodniowo w Centrum Usług Wspólnych Gminy Włodowice.

Urząd nie opublikował szczegółów, ale konkurs wygrała Katarzyna Majorek.

Gratulacje.

6 odpowiedzi na “Katarzyna Majorek nowym urzędnikiem gminy Włodowice”

1. Franciszek pisze:

Przypadek? Nie sadze..
    Rodzinny nepotyzm w urzędzie dalej kwitnie.

2. satyra pisze:

nic nie dzieje się przez przypadek, w końcu TATUŚ jest kumplem wójta to i posade załatwił

3. Restor pisze:

Jakaś kpina.zero doświadczenia w pracy urzędniczej!!
    Na jakiej podstawie taka osoba dostaje pracę..kolesiostwo !

4. Max pisze:

A co ta Pani będzie robić przez te 20 godzin w tygodniu, czego nie można było zrobić bez jej udziału? Wie ktoś może?

5. Franciszek pisze:

Co będzie robiła osoba bez zadnego doświadczenia poza siedzeniem w domu?Nic, stwarzała pozory że jest bardzo potrzebna. Tatus narazie załatwił posadę na pół etatu,więc jest już punkt zaczepienia aby później wskoczyć na cały.Zreszta z tatusiem było podobnie. Rodzinna tradycja musi być zachowana.